DLACZEGO

Buddy-System

Znaczenie systemu partnerskiego

Niezawodny towarzysz to bezpieczne nurkowanie. Pod wodą Twój partner może być najlepszym zabezpieczeniem. Ciągły kontakt z partnerem jest istotnym aspektem bezpieczeństwa na który należy zwrócić uwagę w nurkowaniu. Według dziennika „Divemaster” 24% badanych wypadków nurkowych może być związanych z utratą kontaktu z partnerem. Alarmujące jest, że aż 86% tych wypadków skończyło fatalnie.

Rozproszeni przez wrażenia jakie spotykają nas w podwodnym świecie często zdarza się, że jeden z partnerów oddala, a w najgorszym przypadku tracimy się z oczu. Inne urządzenia znajdujące się w aktualnej ofercie branży nurkowej nie oferują satysfakcjonującej funkcji prewencyjnych. Stosowane są albo bardzo drogie albo bardzo skomplikowane.

Z Buddy-Watcher stworzyliśmy środek komunikacji, który jako system prewencyjny pomaga sprawić by nurkowanie było jeszcze bezpieczniejsze. W sytuacjach awaryjnych Buddy-Watcher może nawet uratować życie. Oferuje on bezpieczeństwo za rozsądną cenę. W fazie projektowania położyliśmy duży nacisk na zapewnienie, aby nasza technologia nie przeszkadza ekosystemowi w którym jesteśmy gośćmi. „Buddy-Watcher” działa w zakresie częstotliwości, które nie zakłócają równowagi podwodnego świata.

Opinie

Nurkowie mówią o Buddy-Watcher

  • „Jeszcze jedna rzecz dla bezpieczeństwa wszystkich nurków”
  • „Wszystko, co pomaga uniknąć rozdzielenia z partnerem jest użyteczne”
  • „Niektórzy ludzie są bardzo wrażliwi na obecność partnera w pobliżu i wpadają w panikę, jeśli go stracą”
  • „Każde urządzenie, które pomaga Ci bezpiecznie nurkować to dobry pomysł”
  • „Każde dobre narzędzie dla bezpieczeństwa jest dobrym narzędziem”
  • „Jestem za dla urządzeń wpływających na bezpieczeństwo”